O nas

Jesteśmy łódźkim producentem głównie plastikowych i drewnianych artykułów gospodarstwa domowego na rynek krajowy i rynki zagraniczne.

Firma rodzinna ze 100% udziałem kapitału polskiego powstałą w 1990 roku. Obecnie zatrudnia ponad 100 osób, a miesięczna produkcja wynosi 1,5 miliona detali. Posiadamy najnowszej generacji park maszynowy w skład, którego wchodzą w pełni zautomatyzowane maszyny szczotkarskie i wtryskarki oraz do produkcji mopów.

O jakości i rzetelności realizacji zamówień świadczy fakt, iż od wielu lat wyroby nasze znajdują się na półkach większości hipermarketów w Polsce i za granicą. Strategicznym celem naszej firmy jest ciągłe wzbogacanie asortymentu produkowanych przez nas wyrobów, co w praktyce oznacza wprowadzenie do sprzedaży minimum dwudziestu wzorów rocznie. Bardzo stabilne i konkurencyjne ceny stanowią filar naszych sukcesów handlowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Eksportujemy swoje wyroby do Austrii, Belgii, Białorusi, Bułgarii, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Holandii, Kirgistanu, Litwy, Łotwy, Mołdawii, Niemiec, Rosji, Rumunii, Słowacji, Ukrainy, USA i Węgier.

Potwierdzeniem naszych starań o jakość produktów i jakość obsługi klienta jest międzynarodowy Certyfikat PN- EN ISO 9001:2015-10 określający wymagania systemu zarządzania jakością w naszej organizacji.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do KONTAKTU oraz zakupów w naszym NOWYM SKLEPIE INTERNETOWYM.