NASZE MARKI

KONEX

KONEX - jest to wiodąca linia produktów, charakteryzująca się wysokim standardem wykonania oraz wytrzymałością. Bazujemy na najlepszej jakości materiałach, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, tak aby nasze produkty były dopasowane do potrzeb Klienta i służyły w gospodarstwach domowych przez długi czas.

W linii tej znajdą Państwo:


EKONEX

EKONEX - to ekologiczna linia produktów. Do produkcji używane są recyklaty, czyli surowce, które powstał w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych – wykorzystuje się je do produkcji kolejnych wyrobów. Ponadto wprowadzamy technologie ograniczające ilość tworzywa sztucznego w produkcie końcowym. Produkty z tej linii są wytwarzane z myślą o środowisku.

Produkty z tej linii to:


FAVORITA

FAVORITA - są to rozwiązania skierowane do profesjonalistów. Jest to linia produktów zawierająca specjalistyczny sprzęt dla firm sprzątających, przemysłu czy HACCP-u.

Wśród specjalistycznych sprzętów wyróżniamy:


SILVER ACTIVE

SILVER ACTIVE - Produkty z linii Silver Active, w zastosowanym włosiu zawierają aktywne jony srebra, które pozwalają w sposób szczególny dbać o higienę otoczenia. Produkty te są antybakteryjne, antygrzybiczne, antywirusowe i antyalergiczne.

W linii tej znajdą Państwo 4 rodzaje szczotek:


KONEX BABY

KONEX BABY - Nasze produkty dla najmłodszych są bezpieczne, komfortowe i praktyczne. Produkty wykonane z tworzywa sztucznego pozbawione są szkodliwych substancji zagrażających zdrowiu dziecka.

Asortyment dla maluszków, to: