Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia

OSIĄGNIĘCIA

Największym osiągnięciem firmy KONEX jest fakt, iż po ponad 20 latach działalności jesteśmy wiodącym producentem oraz dystrybutorem AGD z plastiku i drewna w Polsce, a także cenionym eksporterem.

 

Rok 2018

 

W czerwcu 2018r. firma KONEX Sp. z o. o. po raz kolejny pozytywnie przeszła recertyfikację PN-EN ISO 9001:2015-10, w zakresie produkcji i sprzedaży artykułów do sprzątania oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma w ten sposób udowadniła, że od lat dba o najwyższą jakość oraz o swoją stabilność na rynku.

                        Rok 2018 ISOCERT

 

 

 

                       IsoCERT 2018 Management System

 

Rok 2011 - 2014

ISO_2011

 

  

Rok 2008 - 2011

 

ISO_2008

 

Rok 2007

ISO_2007

 

 

Rok 2005

certMarzec 2005 - firma pomyślnie przeszła recertyfikację systemu Zarządzanie Jakością ISO 9001:2000.

Niewiele firm może z nami konkurować pod względem jakości, terminowości dostaw i szybkości obsługi klienta. To powoduje, że mimo iż rynek jest coraz trudniejszy, nasza pozycja z roku na rok staje się coraz silniejsza.

Luty 2005 – Zrealizowaliśmy projekt „Zakup nowego sprzętu komputerowego i rozszerzenie oprogramowania Intakt o nowe funkcjonalności – moduł obsługi i kontroli przedstawicieli handlowych". Realizacja projektu odbyła się dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej w ramach programu PHARE 2002 SSG, Regionalny Program Wsparcia Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Przedsiębiorczość w Polsce (Fundusz Dotacji Inwestycyjnych).

 

 

Styczeń 2005 – Zrealizowaliśmy projekt „Rozwój i doskonalenie systemu zarządzania jakością – odnowienie certyfikatu w KONEX Sp. z o.o." . Realizacja projektu odbywa się dzięki pomocy finansowej Unii Europejskiej w ramach programu PHARE 2002 Sektorowy Program Rozwoju MŚP i Innowacji (Fundusz Wsparcia na Doradztwo, Fundusz Wsparcia Wstęp do Jakości).

 

 

gazelecertyfikat

W 2005 roku Dziennik "Puls Biznesu" oficjalnie przyjął Firmę Konex do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, czyli grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Firma Konex 4.01.2005 r. otrzymała Certyfikat Microsoft License Management. Jest on potwierdzeniem tego, że dysponujemy całkowicie legalnymi, licencjonowanymi programami Microsoft oraz spełniamy wszelkie normy i wymagania zarządzania oprogramowaniem.

 

Rok 2004

politykaOtrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na realizację projektu „Wdrożenie nowych funkcjonalności zintegrowanego systemu zarządzania firmy GeoSoft Bastion". Środki pomocowe pochodziły z funduszu PHARE 2000 (Krajowy program rozwoju MSP, Program Innowacje i technologie dla rozwoju przedsiębiorstw).
Otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na realizację projektu „Uczestnictwo w targach „Konsumexpo" w Moskwie". Otrzymane dofinansowanie pochodziło z funduszu: PHARE 2001 SSG (Promocja rozwoju MSP, Program rozwoju przedsiębiorstw eksportowych).

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2003

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na realizację projektu „Doskonalenie systemu zarządzania jakością" w „Konex" Sp. z o.o. Otrzymane dofinansowanie pochodziło z funduszu PHARE 2000 (Krajowy program rozwoju MSP, Program „Wstęp do jakości").

 

Rok 2002

Otrzymaliśmy dofinansowanie z Unii Europejskiej na realizację projektu „Promocja wystawiennicza firmy Konex Sp. z o.o. Celem projektu był udział w targach PLMA-Private w Amsterdamie i Tendence we Frankfurcie. Środki pomocowe pochodziły z funduszu PHARE 2000 (Krajowe Instrumenty Rozwoju Eksportu, Program promocji eksportu).

Rok 2002 to rok, w którym KONEX otrzymał certyfikat ISO 9001.