Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia

O NAS

Jesteśmy Łódźkim producentem i dystrybutorem plastikowych artykułów gospodarstwa domowego na rynek krajowy i rynki zagraniczne.

 

Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% udziałem kapitału polskiego powstałą w 1990 r. Obecnie  zatrudnionych jest 110 osób, miesięczna produkcja wynosi 2,5 miliona detali. Posiadamy najnowszej generacji park maszynowy w skład, którego wchodzą w pełni zautomatyzowane maszyny szczotkarskie i wtryskarki oraz jedyną w Europie Środkowo-Wschodniej zautomatyzowaną linię do produkcji metalowych kijów do szczotek, powlekanych plastikiem.

                       

 

 

 

 


O jakości i rzetelności realizacji zamówień świadczy fakt, iż od wielu lat wyroby nasze znajdują się na półkach większości hipermarketów w Polsce i za granicą.


Strategicznym celem naszej firmy jest ciągłe wzbogacanie asortymentu produkowanych przez nas wyrobów, co w praktyce oznacza wprowadzenie do sprzedaży minimum dwudziestu wzorów rocznie. Bardzo stabilne i konkurencyjne ceny stanowią filar naszych sukcesów handlowych zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.


KONEX eksportuje swoje wyroby do Rosji, Łotwy, Czech, Niemiec, Litwy, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Francji, Węgier, Holandii, Estonii, Danii, Finlandii, Belgii, Białorusi, Mołdawii, Kirgistanu, USA, Ukrainy i Austrii.

 

Mapka eksport